התקשרו עכשיו:

סמינר DATE WITH DESTINY – פלורידה 2019

6 ימים מלאים בהנחיית טוני רובינס

  • 5-10 דצמבר 2019

"הענק לעצמך את הטוב ביותר. Date with Destiny הוא התכנית הטובה ביותר לשנות את חייך. לא קיים טוב מזה, וזו אינה הגזמה. והנה הסיבות:
פיתחתי את Date with Destiny עם למעלה מ 30 שנות מחקר בעבודה עם 4 מליון אנשים בלמעלה מ 100 מדינות. אני הבחור שמקבל את השיחה כאשר ספורטאי נגמר על המגרש, או כאשר נשיא עומד להיות מודח. הם לא מתקשרים אלי בשביל מוטיבציה – הם מתקשרים כי אני יודע איך לעזור להם לעשות את השינוי המיידי בחייהם.
ב Date with Destiny תחוו העצמה עם אותו סט של מיומנויות, כלים ואסטרטגיות בהם התמחיתי לאורך שלושה וחצי עשורים, כך שתוכלו ליצור שינוי בחייכם שלכם ושל אלה שאתם אוהבים."

טוני רובינס

"הארוע הזה הוא הדבר הכי משמעותי שקרה לי בחיים. אפילו אני מתקשה להאמין לקפיצת המדרגה המקצועית העצומה שעשיתי בתוך פחות מחצי שנה".
"היום אני יודע שאני יכול להשיג כל מה שאני רוצה. יודע, לא חושב. אני מקבל החלטה ומבצע, יש לי תכנית, אסטרטגיה ואני פועל. ביטחון מלא."
"ההשפעה שהיתה לסמינר על מערכות היחסים בחיי היא מדהימה. בזוגיות, בעבודה. לכאורה שום דבר בחיי לא השתנה אבל הכל השתנה. זו היתה ממש פגישה עם הגורל".

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/begroup/public_html/wp-content/themes/btalent/single.php</b> on line <b>158</b><br />

    אנחנו כאן להגשים חלומות גדולים.

    לקבלת מידע על המשלחת הישראלית לטוני רובינס
    השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 076-5301450