התקשרו עכשיו:

ציטוטים נבחרים של טוני רובינס

החלטה אמיתית נמדדת בעובדה אם עשית פעולה חדשה. אם אין פעולה, אז לא באמת החלטת.

לאמונות יש את הכח ליצור ואת הכח להרוס. ליצורי אנוש יש את היכולת העצומה לקחת כל ניסיון מחייהם וליצור משמעות שמחלישה אותם או משמעות שפשוט מצילה את חייהם.

סוד ההצלחה הוא ללמוד להשתמש בכאב ועונג במקום שכאב ועונג ישתמשו בכם. אם תעשו כן אתם בשליטה על חייכם, אם לא החיים ישלטו בכם.

אנשים מצליחים שואלים שאלות טובות יותר וכתוצאה מכך מקבלים תשובות טובות יותר.

הסיבה שמעטים מאיתנו משיגים מה שהם רוצים באמת, היא שאנחנו לא באמת מכוונים את הפוקוס. אנחנו לא באמת מרכזים את הכח. רוב האנשים "מורחים" את דרכם בחיים ולעולם לא מחליטים להתמחות בשום דבר ייחודי.

בתמצית, אם אנו רוצים לכוון את חיינו, אנו חייבים לשלוט בפעולותינו העקביות. זה לא מה שאנחנו עושים לעיתים שמעצב את חיינו, אלא מה שאנחנו עושים בעקביות.

כדי ששינויים יהיו בעלי ערך אמיתי, הם צריכים להיות ממושכים ועקביים.

אם אתם רוצים להצליח, מצאו מישהו שהשיג את התוצאות שאתם רוצים, העתיקו מה שהם עשו ותשיגו את אותן תוצאות

הצבת מטרות זה הצעד הראשון להפוך את הבלתי נראה לנראה

האמת שאנחנו יכולים להתנות את המח שלנו, גופנו ורגשנותנו לחבר כאב או עונג לכל דבר שאנחנו בוחרים. בשינוי מה שאנחנו מחברים לכאב או לעונג, אנחנו מידית נשנה את התנהגותנו.

ככל שהאנרגיה שלכם גבוהה יותר, הגוף שלכם יעיל יותר. ככל שהגוף שלכם יעיל יותר, ההרגשה שלכם טובה יותר ויותר תנצלו את הכישרון שלכם לייצר תוצאות יוצאות דופן

בחיים, אנשים רבים יודעים מה לעשות, אבל מעטים עושים מה שהם יודעים. לדעת זה לא מספיק, חייבים לנקוט פעולה

אם זה אפשרי לאחרים בעולם, זה אפשרי גם לך

מהו הנכס האחד, התועלת האחת שיש לכם לעומת האתמול? התשובה כמובן היא ניסיון. אנשים הפוחדים מכישלון, יוצרים מראש תצוגות פנימיות של מה שעלול לא לפעול. זה מה שמונע מהם לבצע את הפעולה שהייתה יכולה להבטיח את השגת רצונותיהם. אתם פוחדים מכישלון? אם כן, איך אתם מרגישים בנוגע ללמידה? תוכלו ללמוד מכל התנסות אנושית, ועל ידי כך להצליח בכל דבר שתעשו

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/begroup/public_html/wp-content/themes/btalent/single.php</b> on line <b>158</b><br />

    אנחנו כאן להגשים חלומות גדולים.

    לקבלת מידע על המשלחת הישראלית לטוני רובינס
    השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 076-5301450